Aktuality - ZŠ Gajdošova

Prázdninový provoz kanceláře školy

Oznamujeme rodičům a veřejnosti, že za účelem úředních záležitostí bude kancelář školy o prázdninách v provozu v těchto dnech:

středa 1.7. od 9:00 do 12:00

středa 8.7. od 9:00 do 12:00

středa 19.8. od 9:00 do 12:00

středa 26.8. od 9:00 do 12:00

Děkujeme za pochopení.

Organizace předávání vysvědčení

Dobrý den,

v pátek 26.6. se bude ve škole předávat žákům vysvědčení. Mezi 8:30 a 9:00 se budou žáci shromažďovat na školním dvoře (do tříd vůbec nikdo nepůjde). Žáci, kteří nás nenavštěvují v rámci dobrovolné výuky a chtějí si přijít v pátek pro vysvědčení, si s sebou vezmou podepsané čestné prohlášení (zde), které odevzdají svému třídnímu učiteli na škoním dvoře. Přímo tam také bude žákům vysvědčení rozdáno. Předpokládáme, že akce bude končit nejpozději 10:00 a bude se konat za každého počasí. Všichni žáci odcházejí domů s výjimkou těch, kteří navštěvují odpolední vyučovací blok - ty si přeberou paní vychovatelky. Pouze těmto žákům jsme schopni v tento den poskytnout oběd (studený obědový balíček), ostatní žáci jsou z oběda automaticky odhlášeni. S ohledem na epidemiologická opatření se obracíme na rodiče, kteří případně budou svoje děti doprovázet, aby na ně počkaly před budovou školy. Naše dvorní paní fotografka událost nafotí a fotografie pak dáme k dispozici v systému AES.

Děkujeme za pochopení.

Rostislav Novotný - ředitel školy

Pro rodiče předškoláčků

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

letos se z epidemiologických důvodů neuskuteční tradiční schůzka rodičů. Všechny důležité informace a dokumenty, které je třeba vyplnit jsme vám poslali na e-mail uvedený v žádostech pod zákonným zástupcem č.1. Pokud vám e-mail nedorazil, vše potřebné najdete také zde.

Děkujeme za spolupráci.

Rostislav Novotný - ředitel školy