Aktuality - ZŠ Gajdošova

Školní kolekce oblečení - hlasování

Milé žákyně, milí žáci,

rozhodli jsme se, že vám nabídneme možnost zakoupení školní mikiny či školního trička s motivem naší školy. Jsme toho názoru, že je zbytečné, abychom chodili v podobném oblečení s nápisy "Columbia University" či "New York" a podobně a našli jsme partenra - firmu SCHOOLS UNITED - který je schopen podobnou kolekci oblečení s motivem naší školy pro nás nejen vytvořit, ale i zabezpečit požadované množství a rozumnou cenu.

Na úvod celé akce pro nás designéři vytvořili tři garfické návrhy a protože je to oblečení určené vám žákům a nám zaměstnancům, budeme to právě my všichni, co se potkáváme ve škole, kteří rozhodnou hlasováním o tom, který ze tří návrhů je pro nás nejlepší. Hlasování se rozběhne v pondělí 14.10. a bude trvat týden. Hlasovat můžete přímo na stránkách Schools united a to zde.

Jakmile bude hlasování u konce, dostanete zprávu o tom, který návrh je vítězný a následovat budou informace o tom, jakým způsobem bude možné učinit objednávku a také pochopitelně jaká je cena. Tyto a další detailní informace již budete dostávat prostřednictvím našeho systému AES.

Za vedení školy Rosťa Novotný

Lyžařský kurz pro žáky 3. – 5. ročníků

Od 2. do 6. března 2020 se uskuteční lyžařský kurz pro žáky třetích až pátých ročníků. Je určen pro lyžaře nebo snowbordisty, kteří nejsou úplnými začátečníky. Preferujeme samostatné děti, které se sami obují do lyžáků, děti, které nemají problémy s prospěchem, vzhledem k tomu, že kurz probíhá v době výuky. Přihlášku, kterou si můžete stáhnout zde, odevzdejte nejpozději do 22. listopadu. Pokyn k platbě obdržíte v potvrzovací sms, jakmile bude kurz naplněn.

Blanka Klossová

Klubík Montessori pro předškoláčky 2019/2020

I v tomto školním roce bude probíhat Klubík Montessori, jenž je určen předškoláčkům, kteří se chystají k zápisu na naši školu do tříd Montessori.

Pokud máte zájem, aby Váš potomek Klubík Montessori navštěvoval, je třeba tuto skutečnost sdělit do 11. 10. 2019 a zaslat tyto údaje: jméno dítěte, jméno zákonného zástupce a kontakt - na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Časový harmonogram klubíku:

Číst dál: Klubík Montessori pro předškoláčky 2019/2020