Zkrácená výuka v pátek 26.4. 2019

Dobrý den,

upozorňujeme všechny naše žáky a jejich rodiče, že dne 26.4. bude zkrácená výuka z důvodu konání zápisu žáků do prvních tříd. První stupeň bude končit v průběhu 4. vyučovací hodiny, druhý stupeň končí v průběhu 5. vyučovací hodiny. Poslední hodina je pro danou třídu vždy třídnická. Kdo nechodí na oběd, končí v momentě kdy ostatní dětí odchází na oběd. (Zkrácená výuka neplatí pro třídy 3.C, 4.A, 5.A – jsou na škole v přírodě + neplatí pro 8.A + 8.B – jsou na programu DEN Země).

Podrobnější rozpis konce vyučování:

10.55 - vstupují do jídelny tyto třídy: 1.A, 1.B, 1.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.10 - vstupují do jídelny tyto třídy: 2.A, 2.B, 2.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.20 - vstupují do jídelny tyto třídy: 3.A, 3.B, 3.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.30 - vstupují do jídelny tyto třídy: 4.B, 4.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.40 - vstupují do jídelny tyto třídy: 5.B, 5.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

12.00 - vstupují do jídelny tyto třídy: 6.A, 6.B, 6.M - až se dětí nají odcházejí domů, případně odcházejí do družiny.

12.10 - vstupují do jídelny tyto třídy: 7.A, 7.B, 7.C - až se dětí nají odcházejí domů.

12.15 - vstupují do jídelny tyto třída: 8.C - až se dětí nají odcházejí domů.

12.20 - vstupují do jídelny tyto třídy: 9.A, 9.B, 9.C - až se dětí nají odcházejí domů.

Provoz školní družiny není tímto opatřením nijak dotčen - žáky bude možno vyzvedávat standardně až do 17:30.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Rostislabv Novotný (ředitel školy)