V pondělí začíná výuka 1.stupně

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků,

v pondělí 25.5. startuje dobrovolná účast na výuce pro žáky prvního stupně u nás na ZŠ Gajdošova. Podrobné informace týkající se vašich dětí jste během noci z úterý na středu obdrželi na vaše maily, které jste uváděli v přihláškách. Jen si dovolujeme připomenout, že krom učení a svačiny musí první den žáci přinést i podepsané čestné prohlášení a podepsaný souhlas s podmínkami nástupu do školy. Bez těchto dokumentů nemůže být žák do školy vpuštěn a pokud se vám stane, že je necháte doma, prosím počkejte s dítětem před školou a naši asistenti s vámi vše dořeší.

Přihlásilo se tři čtvrtiny všech žáků, což je asi 300, z toho 200 žáků bude ve škole i obědvat. Logisticky je celá akce poměrně náročná a proto se prosím snažte být dochvilní. Pokud se opozdíte, budete se muset dostavit na vrátnici a tam se už o vás postaráme, ale bude to pro nás představovat jisté komplikace a tím pádem od vás vyžadovat jistou míru trpělivosti.

Přes všechny komplikace věřím, že pobyt ve škole bude mít pro žáky i vás rodiče pozitivní hodnotu.

Viru zmar, rouškám zdar!