Pohádková škola ve školním roce 2019/20

Zveme budoucí prvňáčky na letošní "Pohádkové putování". Setkání proběhnou vždy ve středu v těchto termínech:

2019: 20. listopadu – první setkání (dítěti dejte prosím s sebou přezůvky), poté 4. a 18. prosince

2020: 15. ledna, 5. a 26. února, 11. a 25. března, 8. dubna a  22. dubna.

Učitelky si vyzvednou děti v 14:50 h u vrátnice a zpět je přivedou v 16:00 h.

Rodiče, pokud jste se rozhodli pro naši pohádkovou školu, kontaktujte nás prostřednictvím emailu na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do e-mailu uveďte jméno dítěte, datum jeho narození, vaše telefonní číslo. Děkujeme.

Těšíme se na setkání a spolupráci.

Paní učitelky Simona a Zuzana

Platba za školní družinu - 1. pololetí

Poplatky za ŠD je možné zaplatit pouze bezhotovostním převodem na účet v Komerční bance.

Číslo účtu: 30934621 / 0100  - VE ZPRÁVĚ PRO PŘÍJEMCE JE NUTNÉ UVÉST JMÉNO ŽÁKA A TŘÍDU!

Za 1. pololetí školního roku 2019/20  je poplatek 1.000,- Kč, termín zaplacení do 30.9.2019

Děkujeme ZŠ Gajdošova

Zahájení školního roku a organizace prvního týdne

Slavnostní zahájení školního roku proběhne na školním dvoře v pondělí 2.9.2019 od 8.00 hodin.

Prvňáčci společně se svými rodiči přijdou k vrátnici, tam si děti převezmou naši pedagogové. Prosím, abyste přišli o něco dříve, tak, aby zahájení mohlo začít v 8.00. Seznam rozdělení žáků do prvních tříd bude umístěn na dveřích školy u vrátnice.

Organizace prvního týdne proběhne následujícím způsobem:

Pondělí: První i druhý stupeň - 2 vyučovací hodiny

Úterý: První stupeň + třída VI.M - 4 vyučovací hodiny - třídnický systém, druhý stupeň - 5 vyučovacích hodin, z toho první 2 vyučovací hodiny třídnické, dále již dle rozvrhu

Středa - pátek: dle rozvrhu, ale na druhém stupni nebude ještě probíhat odpolední vyučování (od 14:30 do 16:00)

Prvňáci:

Pondělí: 2 vyučovací hodiny

Úterý: 3 vyučovací hodiny

Středa: 4 vyučovací hodiny - pouze s třídními učiteli

Čtvrtek - pátek: dle rozvrhu

Provoz školní družiiny zajištěn v obvyklém režimu (začátek v 6.30 hodin, konec v 17.30 hodin).

Moc se na Vás všichni těšíme!!!

Volnočasové aktivity ve školním roce 2019/20

V tomto školním roce organizujeme ve spolupráci se Spolkem rodičů při základní škole 42 kroužků.

REGISTRACE DO KROUŽKŮ JE MOŽNÁ POUZE ELEKTRONICKY PŘES NÁŠ E-LEARNINGOVÝ SYSTÉM ARISTOTELES V TERMÍNU OD ČTVRTKU 5. 9. 2019 DO STŘEDY 11. 9. 2019.

Veškeré podrobnosti, včetně přehledu kroužků naleznete kliknutím na níže uvedený odkaz:

Volnočasové aktivity ve školním roce 2019/20

Úprava cen obědů od 1.9.2019

Upozorňujeme rodiče žáků na nový aktualizovaný ceník stravy, který naleznete po kliknutí zde, ale také v sekci Školní jídelna. Ceník je platný od 1.9. 2019. Rozdíl u plateb inkasem bude vyrovnán automaticky v následujícím měsíci. Ostatním plátcům doporučujeme vyrovnat měsíční rozdíl 21,- Kč na obědech a 21,- Kč na svačinách, ideálně s příští platbou.

Omlouváme se za komplikace.

Vaše ZŠGAJDOŠOVA