Matematický klokan

Napsal Kateřina Samohýlová
Zobrazeno: 501

Této soutěže, která se uskutečnila v měsíci březnu,  se v letošním školním roce zúčastnilo celkem 237 žáků prvního stupně a 129 žáků druhého  stupně naší školy.

 

Úspěšní žáci v jednotlivých kategoriích jsou :

 

Kategorie Cvrček ( 2. + 3.třída ) :     

                                                                  1. Amálie Bednaříková 3.A

                                                                  2. Jakub Starý 2.A

                                                                  3. Tomáš Morávek 3.B

Kategorie Klokánek ( 4. + 5. třída ) :          

                                                                 1. Filip Beránek 5.M

                                                                 2. Šimon Hanák 5.A

                                                                 3. Filip Odstrčil 4.A

                                                                 4. Leoš Běhal 5.B

                                                                 5. Maxim Radošňuk 5.A

                                                                 6. Veronika Dvořáková 4.M 

                                                                 7. David Kolář 5.M

                                                                 8. Jáchym Košťál 5.B

                                                                 9. Tadeáš Doležel 4.M    

 Kategorie Benjamín ( 6. + 7. třída ) :         

                                                                 1.  Bedřich Bednařík  6.A

                                                                 2. Šimon Mitáček 7.A

                                                                 3. Alexandr Pham 6.B 

                                                                 4. Klára Chyťová 6.B

                                                                 5. Amálie Holešovská 6.B

Kategorie Kadet ( 8. + 9. třída ) :       

                                                                1. Šimon Daniel  9.B

                                                                2. Jan Fiala 9.B

                                                                3. Lukáš Javorek 9.B 

                                                                4. Pavlína Čapková  9.C

                                                                5. Robert Procházka  9.A

Blahopřejeme všem úspěšným řešitelům!