Zkrácená výuka v pátek 24. 5. 2019

Dobrý den,

upozorňujeme všechny naše žáky a jejich rodiče, že dne 24.5. bude zkrácená výuka z důvodu konání voleb do Evropského parlamentu. První stupeň bude končit v průběhu 4. vyučovací hodiny, druhý stupeň končí v průběhu 5. vyučovací hodiny. Poslední hodina je pro danou třídu vždy třídnická. Kdo nechodí na oběd, končí v momentě kdy ostatní dětí odchází na oběd. (Zkrácená výuka neplatí pro třídy 3.A a 5.A – jsou na škole v přírodě a 1.M - jsou v ZOO).

Podrobnější rozpis konce vyučování:

10.55 - vstupují do jídelny tyto třídy: 1.A, 1.B - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.10 - vstupují do jídelny tyto třídy: 2.A, 2.B, 2.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.20 - vstupují do jídelny tyto třídy: 3.B, 3.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.30 - vstupují do jídelny tyto třídy: 4.A, 4.B, 4.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

11.40 - vstupují do jídelny tyto třídy: 5.A, 5.M - až se dětí nají odcházejí do třídy, kde je čekají vychovatelky nebo jdou domů.

12.00 - vstupují do jídelny tyto třídy: 6.A, 6.B, 6.M - až se dětí nají odcházejí domů, případně odcházejí do družiny.

12.10 - vstupují do jídelny tyto třídy: 7.A, 7.B, 7.C - až se dětí nají odcházejí domů.

12.15 - vstupují do jídelny tyto třída: 8.A, 8.B, 8.C - až se dětí nají odcházejí domů.

12.20 - vstupují do jídelny tyto třídy: 9.A, 9.B, 9.C - až se dětí nají odcházejí domů.

Provoz školní družiny není tímto opatřením nijak dotčen - žáky bude možno vyzvedávat standardně až do 17:30.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Rostislabv Novotný (ředitel školy)