Basketbalová přípravka nově na naší škole

Vážení rodiče,

ve druhém pololetí nabízíme nově nábor do basketbalové přípravky. Kroužek organizuje škola spolu s basketbalovým klubem BK Skokani Brno. Kroužek je určen pro chlapce a děvčata na I. stupni.

Tréninky budou probíhat v naší tělocvičně - ZŠ Gajdošova, každý pátek od 14:00 do 15:00. První trénink proběhne 11. 2. 2022. Děti, které chodí do družiny, trenér vyzvedne a po tréninku je zavede zpět.

Pro tréninky budou děti potřebovat basketbalovou (sálovou) obuv, sportovní oblečení (trenýrky, tmavé a světlé triko), basketbalový míč číslo 5 (pokud nemá nevadí, my mu na pár prvních tréninků zapůjčíme míč ze školy), švihadlo a láhev s pitím.

Přihlašování dětí bude probíhat přes webové stránky BK Skokani Brno na adrese https://www.bkskokani.cz/prihlasky

Přípravka bude pro školní rok 2021/2022 ZDARMA.

V případě zájmu prosím kontaktujte trenéra pana Petra Kováře.

Kontakt:
Petr Kovář