Organizace školní družiny

Platba za školní družinu

Poplatky za ŠD je možné zaplatit pouze bezhotovostním převodem na účet číslo
30934621 / 0100  - ve zprávě pro příjemce je NUTNÉ UVÉST JMÉNO ŽÁKA A TŘÍDU!
Za 1. pololetí školního roku 2023/24  je poplatek 1.200 Kč.
Termín zaplacení za I. pololetí do 30. 09. 2023.

Termín zaplacení za II. pololetí do 31. 01. 2024.

Ve školním roce 2023/24 tvoří školní družinu 12 oddělení:

• Oddělení  1 - vychovatelka Jana Skalníková, oddělení navštěvují žáci z I.M
  • Oddělení  2 - vychovatelka Iveta Bednářová, oddělení navštěvují žáci z II.B
  • Oddělení  3 - vychovatelka Mgr. Petra Skorusová, oddělení navštěvují žáci z II.M
  • Oddělení  4 - vychovatelka , Simona Richterová, oddělení navštěvují žáci ze I.B
  • Oddělení  5 - vychovatelka Mgr. Dana Pospíchalová, oddělení navštěvují žáci ze IV. a V. tříd
  • Oddělení  6 - vychovatelka Blanka Šustrová - vedoucí vychovatelka, oddělení navštěvují žáci z III.B
  • Oddělení  7 - vychovatelka Amira Janeček, oddělení navštěvují žáci z I.A
  • Oddělení  8 - vychovatelka Eva Habiňáková, oddělení navštěvují žáci ze III.A
  • Oddělení  9 - vychovatelka Mgr. Gabriela Hanáková, oddělení navštěvují žáci z II.A
  • Oddělení 10 - vychovatelka Kateřina Štěpánková, oddělení navštěvují žáci z III.C
  • Oddělení 11 - vychovatelka Dominika Kyršová, oddělení navštěvují žáci ze III.M
  • Oddělení 12 – vychovatelka Mgr. Tereza Vernerová, oddělení navštěvují žáci IV.A,B

Kritéria přijetí do ŠD najdete ZDE, elektronickou přihlášku je možné vyplnit ZDE.

Letošní celoroční téma všech oddělení školní družiny je „Svět kolem nás“. Téma dětem přibližuje nejzajímavější kouty naší planety. Soustředíme se nejen na zeměpisné, biologické a geologické aspekty daných oblastí, ale také na charakteristiku tamního obyvatelstva, jeho zvyky, tradice a běžný život. Součástí témat je také ochrana přírody a kulturních památek.

Další aktivity plánujeme ve spolupráci s pobočkou knihovny Jiřího Mahena na Staré osadě. V projektu Šňůra plná písmenek se zaměříme na podporu dětského čtení.

Připravíme také provoz školní družiny o letních prázdninách, který bude plný výletů, dobrodružství a překvapení.

Děti mají možnost se přihlásit do nejrůznějších zájmových kroužků, které se v odpoledních hodinách konají ve škole.