Pohádková škola

Vážení rodiče,

naše škola připravila pro předškolní děti pravidelnou Pohádkovou školu. Setkávání bude probíhat 1x za měsíc od listopadu do dubna pod vedením zkušených učitelek.

Zájemci se budou moci přihlásit na e-mail, který tu bude včas zveřejněn. Do e-mailu uveďte jméno dítěte, datum narození a kontakt na Vás.

Pohádková škola bude probíhat nejspíš ve čtvrtek (bude upřesněno spolu s termíny setkání) ale vždy od 16:00 do 17:00.

Cílem je připravit budoucího prvňáčka hravou formou na bezproblémový vstup do 1.třídy. Seznámí se školním prostředím, kolektivem a snadněji zvládne přechod z mateřské do základní školy. Pohádková škola také slouží k tomu, aby se dítě mělo možnost více seznámit se školou a naše učitelky s dítětem.

Těší se na vás kolektiv vyučujících z 1.stupně