Volnočasové aktivity

I ve školním roce 2023/24 bude naše škola za přispění vašeho Spolku rodičů organizovat volnočasové aktivity žáků. Seznam kroužků je zveřejněn níže.

Přihlášení do kroužků bude probíhat prostřednictvím našeho e-learningového serveru AES. Vzhledem k omezené kapacitě některých kroužků si vyhrazujeme právo dítě do kroužku z kapacitních důvodů nepřijmout. V takovém případě Vás budeme kontaktovat a pokusíme se Vám nabídnout jinou alternativu. Dítě by nemělo být přihlášeno ve více než třech kroužcích. V případě naplněnosti kroužků budeme upřednostňovat žáky s menším počtem přihlášených kroužků.

O potvrzení přijetí dítěte do kroužku se dozvíte prostřednictvím sms. K jeho definitivnímu zařazení bude třeba uhradit příslušnou částku (viz níže).

Organizujeme též logopedický kroužek, tam budou vytipovány děti ve spolupráci s třídním učitelem. Kroužek bude probíhat formou 20 minutových konzultací, které proběhnou vždy 10 týdnů po sobě. Rodič za tento blok o 10 lekcích bude platit 1 000 Kč, zbytek nákladů bude financován pomocí Spolku rodičů.

REGISTRACE DO KROUŽKŮ JE MOŽNÁ POUZE ELEKTRONICKY PŘES NÁŠ E-LEARNINGOVÝ SYSTÉM ARISTOTELES V TERMÍNU OD PÁTKU 8. 9. 2023 DO STŘEDY 13. 9. 2023.

Činnost kroužků bude zahájena v týdnu od 18. 9. 2023.

Návod na přihlášení do kroužku:

1. Celé přihlašování probíhá od pátku 8. 9. 2023 až do středy 13. 9. 2023.
  2. Přihlašuje se přes náš systém Aristoteles – klikem na odkaz ze stránek školy, případně přímo na adrese: http://aristoteles.zsgajdosova.cz/
  3. Je potřeba se přihlásit jako rodič nebo jako žák: Přihlášení je umožněno jak z rodičovského účtu, tak ze žákovského účtu.
  4. Pro přihlášení vyhledejte v systému okénko: AKCE.
  5. Po jeho odkliknutí se Vám zobrazí seznam kroužků. Vyberte Vámi požadovaný kroužek a poté klikněte na pole přihlašuji.
  6. V celkovém přehledu poté uvidíte to, co již máte přihlášeno. Pokud se rozhodnete přihlášení zrušit, klikněte na kroužek a zadejte zrušit hlas.
  7. Po uzavření přihlašování (tedy po 13. 9. 2023) vše zpracujeme a pošleme Vám potvrzovací sms o zařazení do kroužku a prvním setkání. Potvrzovací sms očekávejte nejpozději ve pátek 15. 9. 2023.
  8. Kroužky začnou probíhat v týdnu od 18. 9. 2023.

Návod na placení kroužku:

1. Platbu provádějte až po obdržení informace o zařazení do kroužku, tedy nejdříve 13. 9. 2023
  2. Cena za pololetí je 600 Kč za každý kroužek. (Za předpokladu, že rodiče platí příspěvek do Spolku rodičů, jinak je cena 900 Kč).
  3. Platbu prosím proveďte bankovním převodem na bankovní účet Spolku rodičů, který je veden u Fio banky a má číslo:
    2200790835 / 2010, jako variabilní symbol prosím uveďte číslo, které je uvedeno v přehledu plateb v sekci platby v našem elearningovém systému AES, nově lze letos platbu provést též prostřednictvím QR platby.
  4. Spolek rodičů má transparentní bankovní účet, můžete se tedy podívat, že vaše platba dorazila na účet. Pohyby na bankovním účtu Spolku rodičů můžete sledovat na: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2200790835
  5. Pokud nemůžete platbu provést bankovním převodem, můžete zaplatit hotově po domluvě s naší účetní paní Vybíhalovou (dana.vybihalova@zsgajdosova.cz , tel: 533440541)

V případě dotazu či nejasnosti se obracejte na mail: pavel.horak@zsgajdosova.cz

Volnočasové aktivity pořádané jinými organizacemi u nás ve škole nebo i mimo školu najdete níže v přiložených souborech.