MÁJOVÝ PLES ŠKOLY

Dobrý den,

srdečně Vás zveme na Májový ples školy, který se uskuteční sice v netradičním období, avšak na tradičním místě a to v Dělnickém domě.

Ples se uskuteční v pátek 12. května 2023 od 20.00 hodin. Hrát bude kapela MM Band.

Vstupenky na ples si můžete zakoupit za 250 Kč přímo na vrátnici školy a to od středy 29. března. Pokud se na ples nechystáte a přesto byste chtěli ples nějak podpořit, můžete si též na vrátnici zakoupit lístky na podporu plesu a to v hodnotě 100 Kč.

Rezervace míst u stolu na: blanka.klossova@zsgajdosova.cz . Již tradičně patří k plesu i tombola, která bývá velmi bohatá a to také díky rodičům. Proto vás touto cestou žádáme o věcný či finanční sponzorský dar, který můžete nechávat na vrátnici školy.

Všem děkujeme za podporu a těšíme se na plese.

Ples pořádá Spolek rodičů ZŠ Gajdošova a Spolek škola Montessori.