Nenech to být !

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací nejen ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování, domácí násilí apod. 

Podněty nám můžete zasílat prostřednictvím tohoto odkazu , který je rovněž dostupný v záhlaví této stránkyhttps://www.nntb.cz/c/9eb45e1

Ke komunikaci můžete použít také mobilní aplikaci dostupnou na Google Play a App Store.

 

Jak to funguje?

Nenech to být funguje jako webová a mobilní aplikace. Po odeslání podnět putuje k pověřeným osobám na naší škole, které na základě poskytnutých informací situaci řeší. Momentálně testujeme aplikaci ve verzi pro školy zdarma, což znamená, že Vám na zaslanou zprávu bohužel nemůžeme zpět odpovědět, i tak má ale zaslání informace smysl!