Spuštěn e-shop pro Gajdošku

Běhání po papírnictvích odzvonilo! Tedy alespoň pro žáky z běžných tříd (v Montessori třídách je nákup potřebných pomůcek organizován ve spolupráci se spolkem Škola Montessori).
Gajdoška představuje skvělou novinku, která Vám ušetří čas i nervy - vlastní prostor na e-shopu našeho obchodního partnera. V  e-shopu se školními pomůckami pro naše žáky najdete vše od pravítek (i pro leváky) až po školní batohy. Po rozkliknutí e-shopového linku se zobrazí sekce jednotlivých tříd, které obsahují seznam školních pomůcek dodaný přímo třídním učitelem. Nemusíte více utrácet čas lovením správného sešitu, plochého štětce a středně tvrdé tužky, ale vše potřebné pro školní rok 2024/2025 zajistíte svým dětem pohodlně z domova několika kliky.

LINK do e-shopu se školními pomůckami pro naši školu: https://www.kraloveskoly.cz/gajdosova-skolni-pomucky/

Více o potřebných pomůckách pro žáky běžných tříd najdete zde.