Jak postupovat při stravování v průběhu distanční výuky

Žáci, kterým je nařízena distanční výuka ( tzv. on-line výuka) mají nárok na obědy, stejně jako při běžné výuce, a proto jsou tito žáci nadále přihlášeni ke stravě. Referentka stravování je bez Vašeho pokynu sama NEODHLÁSÍ.
Máte následující možnosti:

1/ obědy jsou možné vyzvedávat zatavené v menuboxu u výdejního okénka (po dobu karantény), v časech 11-11.30 a 14 -14.30 hod

2/ oběd si odhlásíte na tel.: 777 19 77 20  formou SMS, nebo emailem: renata.srncova@zsgajdosova.cz

Automaticky Vám s žádostí odhlášky obědů odhlásíme i svačiny, pokud je odebíráte, totéž při odběrech do menuboxu. Odhlášení obědů, nebo žádost o zatavení do menuboxu PIŠTE PROSÍM opravdu STRUČNĚ formou sms. Využívejte prosím prioritně písemnou komunikaci,  velké množství hovorů a dlouhých zpráv nám blokuje telefon.

Příklad žádosti o menubox:  Eva Nová, 1A, Box, 17.- 21.1.

Příklad odhlášky:  Marek Zach, 6C, odhlásit 17 - 19.1.

Kdo nás nekontaktuje máme za to, že se stravuje v jídelně. Budou to žáci kteří v době rizikového kontaktu zrovna nebyli ve škole a karanténa se na ně nevztahuje.

Tento systém je nastavený tak, abychom ustáli nápor který nás možná čeká a Vaše spolupráce je KLÍČOVÁ, nepostradatelná.

Předem Vám děkujeme, kolektiv školní jídelny ZŠ Gajdošova